עו"ד מיטל אוטמזגין

דיני תעבורה | דיני מקרקעין

ברוכים הבאים למשרד עורכי דין, מיטל אוטמזגין.

המשרד הוקם ע"י עורכת דין מיטל אוטמזגין, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, והתמחות בשיווק.

משרדנו רכש ידע וניסיון עשירים בתיקים ותהליכים משפטיים מורכבים ופשוטים כאחד, וכמו כן יצרנו שיתופי פעולה רחבים עם עורכי דין מומחים בתחומם.

כל זאת, כדי לאפשר ללקוחותינו לקבל מעטפת משפטית כוללת ומענה לכל סוגיה ושאלה.

משרדנו השוכן בבאר שבע, מתמחה בדיני המקרקעין על כל ענפיו השונים וליטיגציה אזרחית מסחרית, ודיני תעבורה, לרבות תאונות דרכים, נזקי גוף ופח.

הקו המנחה אותנו בכל עת הינו להקנות לקהל לקוחותינו את התחושה והידיעה שהם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

למידע נוסף אודות המשרד

עורכת דין מיטל אוטמזגין

לייעוץ עם משרדנו

או השאירו פניה:

מתן מעטפת משפטית בנושאי מקרקעין

שמירה על בטחונו הכלכלי של הלקוח

עסקאות מקרקעין, פשוטות ומורכבות כאחד, מתאפיינות בסכומי עתק, וחלק ניכר מהן מתבצעות ע"י רוכשים או מוכרים שמעולם לא עסקו בכך קודם לכן.

ריבוי הסעיפים, הצורך לבחון את נכס המקרקעין הלכה למעשה, וזיהוי נורות אדומות אפשריות, כל אלו הם נר לרגלינו והקו המנחה אותנו במתן השירות לכל לקוח ולקוחה.

די שלא נבחין ולו בפרט אחד קטן במהלכה של עסקת מקרקעין, כדי שהדבר או יסתיים בעוגמת נפש רבה, או בהוצאות נוספות ולא צפויות, או בנקיטת צעדים משפטיים שיובילו להליך ארוך ומתיש לשני הצדדים המצויים בעסקה.

על-כן, כל עסקה, פשוטה או מורכבת ככל שתהיה, עוברת תחת עין מקצועית ובוחנת, הסוקרת ומבטיחה את האינטרס הכלכלי של הלקוח, ואת בטחונו לכל אורכו של התהליך.

באילו נושאים בדיני נדל"ן עוסק משרדנו?

כמשרד עורכי דין מקרקעין מוביל בבאר שבע, לרשותנו ידע וניסיון רבים במתן מעטפת משפטית מקצועית ומלאה בנושאים לרבות: 

רכישת דירה יד שנייה, רכישת דירה חדשה מקבלן, מכירת דירה, נדל"ן מסחרי, העברת נכס מקרקעין במתנה ללא קבלת תמורה, רכישת ומכירת מגרשים, רכישת ומכירת קרקעות חקלאיות, ליווי פרוייקטי תמ"א 38, מתן ייעוץ למיסוי מקרקעין, ליווי עסקאות קומבינציה, עסקות פינוי-בינוי, פירוק שיתוף במקרקעין, וכן ייצוג קבלנים.

למידע נוסף בנושא מקרקעין לחצו כאן

למגזין דיני מקרקעין לחצו כאן

מתן מעטפת משפטית בנושאי תעבורה

כש'בעיה קטנה' הופכת לגדולה

עבירות תנועה רבות נחשבות לפשוטות ואינן מצריכות את מעורבותו של עורך דין בנושא.

אם כך הדבר, מתי נדע שהגיעה השעה לפנות לקבלת ייעוץ משפטי?

כלל הברזל שצריך להנחות אותנו בכל עת בנושא זה הוא: אם אינכם מסכימים עם הענישה שננקטה כנגדכם ועל-כן אתם מבקשים להישפט, מומלץ וחשוב לפנות לעו"ד שילווה אתכם בדיון המשפטי ויתווה את האסטרטגיה הנכונה ויביא לזיכוי מלא או לכל הפחות להפחתה משמעותית בענישה.

באם בוצעה עבירת תנועה חמורה אשר הובילה לזימון מידי לבית המשפט לתעבורה, הרי שאין לחשוב פעמיים ולהסס, וחשוב להסדיר קו הגנה משפטי מסודר יחד עם עורך דין מומחה לדיני תעבורה..

באילו נושאי בדיני תעבורה עוסק משרדנו?

לאורך השנים, משרדנו מיצב עצמו כמוביל בדיני התעבורה תוך מתן מעטפת משפטית מלאה על מיני עבירות תעבורה שונות ועד לנזקי גוף ופח.

משרדנו מעניק טיפול מקיף, תוך הקפדה על ליווי אישי וזמינות מירבית בנושאים לרבות: פסילת רישיון, מחיקת נקודות, שימוש בטלפון בזמן נהיגה, נהיגה במהירות מופרזת, חציית קו הפרדה רצוף, נהיגה עם רישיון לא בתוקף, נהיגה בפסילה, תאונות דרכים, נזקי גוף ונזקי פח.

למידע נוסף בנושא תעבורה לחצו כאן

למגזין דיני תעבורה לחצו כאן

מיטל אוטמזגין

לייעוץ עם משרדנו, השאירו פנייה: