עורך דין מקרקעין בערד

עורך דין מקרקעין בערד

תוכן עניינים

ברוכים הבאים למשרד עורכי דין מיטל אוטמזגין. בחיפושכם אחר עורך דין נדל"ן בערד, נשמח להציע את שירותינו כאשר משרדנו שוכן בבאר שבע הסמוכה.

את הניסיון שצבר משרדנו יחד עם תודעת שירות גבוהה, אנו מתעלים למען הבטחת עסקת מקרקעין נכונה ובריאה, עסקה המשמרת את האינטרס של לקוחותינו ומבטיחה ראש שקט ודרך מרגשת.

היכרות מעמיקה עם אזור הדרום בכלל והיישובים הסובבים את באר שבע בפרט, מאפשרת לנו להעניק ערך מוסף ללקוחותינו המבקשים לרכוש נכס באזור המדובר.

ליווי עסקאות רכש

שכונת מעוף? או אולי רובע האומנים? אבישור? או שכונת גבים? בעיקר עבור רוכשים שאינם מן האזור או אינם מתמצאים בעיר, הרי שמשרד עורכי דין נדל"ן מקומי יוכל לענות על הצורך המובהק – מה הן השכונות האטרקטיביות ביותר? האם שכונה חדישה? או שמא שכונה וותיקה העוברת תהליכי חידוש ושתניב תשואה נאה?

לצד זאת, אנו מעניקים מעטפת משפטית מלאה אשר נועדה להבטיח עסקת מקרקעין בריאה ונכונה:

בדיקות קנייניות

הבדיקות הקניינות העונות גם על השם בדיקות מקדמיות, נועדו לבחון את הנכס באופן משפטי ומקיף.

עד כמה שהנכס עשוי למצוא חן בעינינו, הרי שישנו הבדל ניכר בין מה שרואות עינינו לבין מה שהמסמכים הרשמיים מספרים.

כאשר מדובר בנכס יד שנייה הרי שנבחן את נסח הטאבו וכן מסמכים משלימים נוספים הפוסקים מהו גודל הנכס, מי הם בעלי הזכויות המשויכים אליו? האם ישנם עיקולים הרשומים על הנכס? שעבודים?

בכוחה של בדיקה שכזו לאותת על נושאים המצריכים הסדרה מקדימה כגון חריגת בנייה (במקרה קיצון) או צו עיקול הרשום בנסח הטאבו ושאיננו מאפשר לבצע את העסקה.

כאשר מדובר בנכס יד ראשונה מקבלן הרי שנבקש לבחון את נסיבות הרכישה ואת הסכם המכר. האם מדובר בקניית דירה מקבלן על הנייר בלבד? האם הקבלן קיבל היתר בנייה? או שמא עלינו להמתין? מה הם הסעיפים הטמונים בהסכם המכר? והאם ישנו צורך לשנותם?

דעו, כי לא אחת עולה תמונת מצב עגומה מחוזה המכר הניתן מטעם הקבלן. לעתים קרובות אף חוזי המכר אינם עומדים בקנה אחד עם החוקים אשר נועדו להגן על ביטחונם של הרוכשים. 

סקירה על-ידי עורך דין קניית דירה הבקיא בנושא, תוכל למגן את הרוכשים ולהבטיח את שלומם.

מיסוי מקרקעין

מטרתו של עורך דין הבקיא במיסוי מקרקעין, היא לבחון את העסקה ולספק תחזית מס מדויקת.

רוכשים רבים מרימים גבה לנוכח נתון מפתיע זה: הייתכן שעלינו לשלם מס בעבור רכישת נכס? בהחלט אלו הם פני הדברים, וחשוב להכיר אל המונח מס רכישה.

יש לציין כי המס משתנה משנה לשנה, וכמו כל מס אחר, גם לו ניתן למצוא מדרגות שונות החל מפטור מוחלט ועד לאחוזים המשתנים בהתאם לערך הנכס.

מטרתו של עורך דין הינה לספק לרוכשים תמונת מצב מדויקת באשר להוצאות הצפויות.

ניסוח חוזה מכר

חוזה רכישת דירה איננו תבניתי, והוא מושפע מן ההיבטים השונים העולים במסגרת המשא ומתן שבין הרוכשים למוכרים, וכן מן הבדיקות המקדמיות השונות שנערכו מבעוד מועד.

חוזה המכר מסדיר את החובות והזכויות של הצדדים, ומבטיח כי העסקה תקוים במלואה, ועל-פי תנאים המוסכמים על כולם.

את חוזה המכר, יערוך עורך דינכם אל מול עורך דינם של המוכרים, ויגיע עמו להסכמות מדויקות.

בחיפושכם אחר עורך דין מקרקעין בערד, הרי שיש להקפיד על קבלת מעטפת שירותית משפטית מלאה.

תוכן משלים:

אנו מזמינים אתכם לעיין במדריך המלא שכתבנו לקניית דירה

מעוניינים בייעוץ משפטי? השאירו פניה באתר:

או התקשרו: 054-9433560

ליווי עסקאות מכר

מן העבר השני, ייתכן ובחיפושכם אחר עורך דין נדל"ן בערד, כוונתכם היא למכור את נכס המקרקעין.

פעמים רבות, מוכרים אינם בטוחים אם כדאי או לא לשכור את שירותיו של עורך דין למכירה. לרוב, מגיעים המוכרים עם ניסיון קודם מרכישתו של הנכס, ושוקלים אם לעשות זאת לבד.

יש לדעת כי החוק איננו מחייב את ציוותו של עורך דין לקיומה של עסקת מקרקעין, וזאת למעט מעמד החתימה על חוזה המכר. עם זאת, בדיקות מקדמיות וכן ליווי משפטי לניסוח חוזה המכר, יש בכוחן כדי להגן על המוכרים ולהבטיח עסקה בריאה ונכונה כלכלית.

בדיקות מקדמיות לנכס

אנו סמוכים ובטוחים כי אתם מכירים את הנכס שאתם מוכרים כמו את כף ידכם. עם זאת, מומלץ לערוך בדיקות מקדמיות ולהבטיח כי לא יצוצו אי אלו הפתעות בהמשך הדרך.

עורך דין מכירת דירה מיומן, יבדוק אם ישנם רישומים המצריכים בדיקה מעמיקה בנסח הטאבו. כך למשל, כבר היו מקרים מעולם ובהם המוכרים גילו להפתעתם כי ישנו צו עיקול הרשום בנסח הטאבו. בדיקה מקדימה הייתה מאפשרת לפעול להסרת העיקול באופן מהיר, ובטרם הגעתם של רוכשים פוטנציאליים.

מיסוי מקרקעין למכירת דירה

בעיקר בחיפושכם אחר עורך דין מקרקעין בערד, הרי שחשוב לבחור במי שמתמחה בתחום מיסוי המקרקעין.

אזור הדרום מעניק מגוון של הטבות במס, ובדיקה מקדימה תוכל להבטיח פטור מלא או חלקי מן התשלום.

המדובר בשני היבטי מיסוי: מס שבח המשולם על ההפרש שבין ערך הנכס הנוכחי לבין ערכו ההיסטורי (בעת שנקנה על-ידי המוכרים הנוכחיים), והיטל השבחה המשולם לוועדה לתכנון עירוני.

תחזית מס מדויקת ומקדימה, תאפשר לשקף במדויק את סך הסכום שיישאר בידיו של המוכר עם סיום העסקה.

חוזה המכר

ובדומה לתפקידו של עורך דין רכישת דירה, גם עורך דין למכירת דירה ינסח חוזה מכר המשקף את כלל הנושאים שעלו לאורכו של המשא ומתן אל מול הרוכשים.

מטרת חוזה המכר להסדיר את נושא התשלומים, החובות והזכויות של כל אחד מן הצדדים בעסקה.

עורך דין מקרקעין בערד - היכרות עם השטח

לצד בקיאותו בתחיקות והתהליכים הנדרשים להשלמת העסקה, לעורך דין נדל"ן בערד ישנה תרומה משמעותית הניכרת בהיכרות עם האזור.

האם ישנם פיתוחים סביבתיים צפויים? מה הן השכונות העתידות לספק את התשואה הטובה ביותר? חלוקת השכונות על-פי התאמה למשפחות או יחידים, היכן מומלץ לחפש דירה להשקעה והיכן דירה לרכישה.

אנו שמחים להעניק ללקוחותינו שירות משפטי מלא ומקיף, לרבות מידע על כל אזור ואזור.

התייעצו עם משרדנו

משרדה של מיטל אוטמזגין, עו"ד לדיני מקרקעין בבאר שבע, מעניק ללקוחותיו מעטפת משפטית מלאה, תוך הקפדה על זמינות גבוהה ושמירה על ז'רגון נהיר וברור.

בכל שאלה והתייעצות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני, להשאיר פניה באתר או לכתוב לנו בוואטסאפ.

התוכן עשוי לעניין אדם נוסף? ניתן לשתפו באמצעות:

Share on email
Share on facebook
Share on whatsapp
מיטל אוטמזגין

לייעוץ עם משרדנו, השאירו פנייה: